Filtry Donaldson - popularne produkty w naszym sklepie

Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania wykorzystywane w produkcji gwarantują wysoką jakość, wydajność oraz trwałość. Filtry Donaldson polska cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników, którzy chętnie wracają po produkty tej marki. Także stosuje się je na pierwszy montaż w pojazdach wielu popularnych marek.


P550127 Filtr paliwa
Donaldson P 550127
P550880 Filtr paliwa
Donaldson P 550880
P772580 Filtr powietrza
Donaldson P 772580
P502433 Filtr oleju
Donaldson P 502433

aj-filtry.pl


Filtry do maszyn budowlanych i filtry przemysłowe do zastosowań w przemyśle. Branża rolnicza oraz budowlana rozwijają się niezwykle szybko i dynamicznie, my również staramy sie nieustannie rozwijamy nasz asortyment produktów z dziedziny filtracji. Pracujemy nad tym aby sprostać jak największej liczbie odbiorców z wielu branż związanych z filtracją. W ofercie znajdą się również filtry do maszyn rolniczych, filtry do ciągników rolniczych i innego typu maszy rolniczych stosowanych w rolnictwie.

Filtry dla rolnictwa
Filtry do popularnych ciągników

Filtry do popularnych ciągników


od wielu lat zaopatruje klientów w filtry do maszyn rolniczych oraz budowlanych. Na przestrzeni lat zaufały nam już tysiące ludzi. To właśnie z myślą o naszych klientach stworzyliśmy unikatową ofertę. Zachowując troskę o utrzymanie wysokiej jakości usług, dostarczamy Państwu niezawodnych rozwiązań z dziedziny filtracji. Super filtry w korzystnych cenach. Dobra jakość i wysoki poziom obsługi to nasza domena! Oferujemy filtr do maszyn takich jak: KUBOTA, MASSEY-FERGUSON, JCB, JOHN DEERE, KOMATSU, BOBCAT, CASE, CAT CATERPILLAR, NEW HOLLAND, WEIDEMANN, YANMAR, ZEPPELIN.

Separator do kompresora / Separator oleju


Nasz sklep zapewnia bogatą ofertę filtrów typu - separator oleju do kompresora. Separator powietrze / olej do wielu popularnych marek - sprężarek producentów takich jak ATLAS, COPCO, BOGE, KAESER i wielu innych popularnych producentów. Produkty w naszym sklepie pokrywają zapotrzebowanie większości kompresorów dostępnych w naszym kraju. Zapewniamy filtry do kompresorów różnego typu. Regularna wymiana elementów filtrujących pozwoli utrzymać odpowiednie parametry pracy urządzenia dzięki czemu pozwoli to na długtrwałą i bezawaryjną pracę każdej maszyny.

Separator do kompresora / Separator oleju

Wkłady do separatorów oleju do kompresorów jakie znajdują się w ofercie zapewniają długie i bezawaryjne działanie maszyn, zapewnią potrzebny poziom filtracji i ciśnienia powietrza w kompresorze.

Filtracja to nasza pasja, chętnie pomożemy w każdej sytuacji!

 • 1

  W ofercie sklep zapewniamy, filtry do

  filtry do ładowarek, filtry do lokomotyw filtry do dźwigów, filtry do pojazdów, filtry do zagęszczarek, filtry do równiarek, filtry do spycharek, filtry do koparek, filtry do agregatów, filtry do walców, filtry do wozideł filtry do ciągników.

 • 2

  Filtry do ciągników rolniczych

  Posiadasz gospodarstwo rolne i maszyny, które ciężko pracują na roli, u nas znajdziesz filtry do prawie każdego typu i marki maszyny rolniczej. Łatwe i szybkie wyszukiwanie, intuicyjna obsługa, super szybkie zakupy.

 • 3

  Mamy prawie wszystko ...

  filtry powietrza, filtry kabinowe, filtry hydrauliczne, filtry oleju silnikowego, filtry paliwa, filtry cieczy, filtry mocznika - AdBlue, separatory i jeszcze więcej! Sprawdz sam!

W asortymencie sklepu znajdziesz kilka tysięcy zamienników systemu filtracji maszyn budowlanych, rolniczych oraz urządzeń stosowanych w przemyśle. Zapewnią one doskonałą ochronę maszyny przed zanieczyszczeniem różnego typu układów, wydłużając czas ich bezawaryjnej eksploatacji. Pośród produktów znajdują się wyłącznie filtry najwyższej jakości, pochodzące od zaufanych producentów. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że kupujesz najlepsze filtry do twojego pojazdu!

Jesteś zainteresowany produktami w naszeym asortymencie?

Zadzwoń a z przyjemnością pomożemy Ci w doborze odpowiednich filtrów do twojego sprzętu rolniczego, budowlanego czy też maszyny przemysłowej!